AKTUALNOŚCI STRUKTURA ZESPOŁU PROJEKTY KONTAKT facebook
wesołe dzieci

REKRUTACJA 2017/2018

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

PRAWA DZIECKA

KALENDARZ

OFERTA EDUKACYJNA

SZKOLNA BAZA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH

INFORMACJE DLA RODZICÓW

ZESPÓŁ REWALIDACYJNO - WYCHOWAWCZY

PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM

RAPORT Z EWALUACJI WEWĘTRZNEJ

INNOWACJA PEDAGOGICZNA

BIOFEEDBACK

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA

BIBLIOTEKA AUDIO

BIBLIOTEKA VIDEO

data wpisu: 22.01.2023

Sukcesy plastyczne uczniów ZSS Krotoszyn


Autor wpisu: Anna Ziembińska


W ciągu ostatniego miesiąca ogłoszone zostały wyniki konkursów plastycznych, w których brali udział uczniowie naszej placówki. Oczywiście nie obyło się bez wspaniałych sukcesów, których uczniom serdecznie gratulujemy.

W ogólnopolskim konkursie plastycznym na kartkę z kalendarza o tematyce ekologicznej organizowanym przez firmę Konica Minolta, uczeń klasy I SPDP – Wiktor Dułaj zdobył nagrodę, a jego praca ozdobi w kalendarzu miesiąc wrzesień. Również uczennica klasy IV/V SP Oliwia Budzińska otrzymała w tym konkursie wyróżnienie. Uczniów przygotowała p. A. Ziembińska.
Kolejnym konkursem pełnym sukcesów został międzyszkolny konkurs plastyczny o tematyce olimpijskiej, zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie. Laureatką I miejsca została Kinga Piotrowska z klasy III SP, która wykonała pracę pod kierunkiem p.E. Błaszczyk. II zaszczytne miejsce na podium otrzymała Paulina Robaczyńska, uczennica klasy III SPDP (opiekun: A.Ziembińska).

Wszystkim laureatom i uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie oraz zapraszamy do udziału w kolejnych, artystycznych wyzwaniach.