Ta strona może używć ciasteczek (cookies). Korzystając z strony bez dokonania zmian ustawień dotyczących cookies, zgadzasz się na ich używanie. Dowiedz się więcej

 

 
biblioteka wideo
24 stycznia 2017r. BEZPIECZNE FERIE

„Jak bezpiecznie spędzić ferie” - to temat spotkania policjantów z uczniami, które odbyło się 24.01.2017 roku. Podczas pogadanki funkcjonariusze przypomnieli o bezpieczeństwie w trakcie zimowych zabaw oraz o tym, jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

Co roku Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie prowadzi cykliczną akcję, dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie, związaną z podniesieniem bezpieczeństwa, dzieci, młodzieży i osób dorosłych wypoczywających podczas ferii. Poruszanym tematem jest bezpieczeństwo podczas przebywania nad akwenami wodnymi (zimą dotyczy to zamarzniętych zbiorników wodnych), wypoczynku na łonie natury, podczas wycieczek w góry, w kontaktach ze zwierzętami domowymi i dzikimi. Poruszany jest także problem spożywania alkoholu, zażywania narkotyków, kontaktów z osobami nieznajomymi.


powrót>>>


OFERTA EDUKACYJNA