Ta strona może używć ciasteczek (cookies). Korzystając z strony bez dokonania zmian ustawień dotyczących cookies, zgadzasz się na ich używanie. Dowiedz się więcej

 

 
biblioteka wideo
Konkurs przyrodniczy z cyklu "Najpiękniejsze Miejsca w Polsce".

17 listopada 2016 r. został przeprowadzony konkurs przyrodniczy z cyklu „Najpiękniejsze Miejsca w Polsce”. W tym roku odbyła się jego pierwsza edycja pt. „Parki Narodowe”.

Do konkursu przystąpiło ośmioro uczniów, z klas gimnazjalnych oraz z klasy pierwszej zasadniczej szkoły zawodowej. Uczestnicy byli oceniani w dwóch kategoriach, w tym za wykonanie samodzielnej pracy, dowolną techniką, na temat wybranego parku narodowego, oraz za rozwiązanie testu sprawdzającego ich wiedzę o wszystkich parkach narodowych w Polsce.

Zwycięzcami tej edycji konkursu zostali( w kolejności zajmowanych miejsc) Aleksandra Grobelna , Dominik Cichocki oraz Izabela Łuczak. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani dyplomami uczestnictwa, a laureaci trzech pierwszych miejsc dodatkowo otrzymali nagrody rzeczowe. Ponadto, wysiłek jaki włożyli uczniowie w przygotowanie się do konkursu, został nagrodzony bardzo dobrymi i celującymi ocenami z biologii.

Organizatorki konkursu oraz Dyrekcja ZSS, wszystkim uczestnikom składają serdeczne gratulacje!


powrót>>>


OFERTA EDUKACYJNA