AKTUALNOŚCI STRUKTURA ZESPOŁU PROJEKTY KONTAKT facebook
wesołe dzieci

REKRUTACJA 2017/2018

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

PRAWA DZIECKA

KALENDARZ

OFERTA EDUKACYJNA

SZKOLNA BAZA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH

INFORMACJE DLA RODZICÓW

ZESPÓŁ REWALIDACYJNO - WYCHOWAWCZY

PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM

RAPORT Z EWALUACJI WEWĘTRZNEJ

INNOWACJA PEDAGOGICZNA

BIOFEEDBACK

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA

BIBLIOTEKA AUDIO

BIBLIOTEKA VIDEO

data wpisu: 07.11.2019

Dzień Edukacji Narodowej


Autor wpisu: Honorata Kempa


Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności oraz złożenia podziękowań za okazane serce i włożony wysiłek w wychowanie młodego człowieka.
Z tej okazji 14 października 2019 roku odbyła się w uroczysta akademia, w której uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, rodzice i zaproszeni goście.
Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Dorota Walczak składając wszystkim pracownikom szkoły podziękowania za zaangażowanie, profesjonalizm, poświęcenie w wykonywanie codziennych obowiązków oraz życząc dalszych sukcesów i wytrwałości.
Jak co roku liczne grono nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi otrzymało nagrody z rąk pani dyrektor Doroty Walczak i pani dyrektor Agnieszki Leciej.
Miłą niespodziankę swoim nauczycielom przygotowali uczniowie. W wykonaniu młodszych dzieci mogliśmy usłyszeć urokliwą, jesienną piosenkę z pięknym układem tanecznym.
Starsza młodzież uhonorowała wybranych nauczycieli OSKARAMI: Mikrofon Roku, Złoty Wykładowca, Bratnia Dusza, Optymista Roku, Żartowniś Roku, Uśmiech Roku, Najlepszy z Najlepszych. W ten sposób podziękowali im za serce, trud i zaangażowanie.
Podziękowania i ciepłe życzenia w kierunku nauczycieli popłynęły również od pana wicestarosty Pawła Radojewskiego oraz przewodniczącej Rady Rodziców pani Anety Kowalczyk.
Wszystkim pracownikom szkoły jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!