AKTUALNOŚCI STRUKTURA ZESPOŁU PROJEKTY KONTAKT facebook
wesołe dzieci

REKRUTACJA 2017/2018

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

PRAWA DZIECKA

KALENDARZ

OFERTA EDUKACYJNA

SZKOLNA BAZA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH

INFORMACJE DLA RODZICÓW

ZESPÓŁ REWALIDACYJNO - WYCHOWAWCZY

PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM

RAPORT Z EWALUACJI WEWĘTRZNEJ

INNOWACJA PEDAGOGICZNA

BIOFEEDBACK

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA

BIBLIOTEKA AUDIO

BIBLIOTEKA VIDEO

data wpisu: 05.12.2018

Działamy zgodnie z RODO


Autor wpisu: Izabela Kokot


Drogi Rodzicu, Uczniu, Opiekunie, Nauczycielu, Osobo odwiedzająca tę stronę…!

Jeżeli Twoim życzeniem jest, aby Twój (Twojego dziecka, Twojego podopiecznego) wizerunek lub dane osobowe nie pojawiały się na fanpage’u Facebook ZSS Krotoszyn (zarówno słownie jak i w postaci zdjęć, skanów np. artykułów prasowych, filmów itd…) lub też życzysz sobie usunięcia takich informacji ze strony ZSS Krotoszyn na Facebook – bardzo prosimy o kontakt ze szkołą pod numerem telefonu: 627252431, bądź o wysłanie wiadomości e-mail do administratora strony na Facebook: mn112@wp.pl, lub wiadomości prywatnej poprzez fanpage ZSS Krotoszyn.

Klauzula informacyjna (udostępnianie wizerunku)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuje się, że:

1.Administratorem danych osobowych oraz wizerunku Państwa i Państwa dzieci jest Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie, ul. Ostrowska 49, 63-700 Krotoszyn
2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Zespole Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej p. Dariuszem Koniecznym jest dostępny pod adresem email iod@cudk.pl
3.Dane osobowe Państwa i Państwa dzieci przetwarzane będą w celu promocji i budowania pozytywnego wizerunku Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. r.
4.Odbiorcą Państwa i Państwa dzieci danych osobowych mogą być m.in.: prasa, portale społecznościowe i instytucje współpracujące ze szkołą.
5.Administrator danych nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
6.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu udostępnienia wizerunku.
7.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych, a także prawo do cofnięcia zgody.
8.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
9.Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne